سایت زر

 قیمت طلا

 اخبار

 مقالات

 فروشگاه جواهر

 فروشگاه آقایان

 فروشگاه سنگ

 فروشگاه الماس

 فروشگاه مروارید

 جواهرات قلب

 پلاک اسم

 حراجی الماس

 ویدئوها

گوشواره طلا جدید دخترانه پاپیونی طلا و مروارید و نگین برلیان مدل: edf1659

مشخصات محصول:

 • نوع برلیان:برلیان سفید پاک
 • درجه رنگ:F.G
 • کلاریتی وضوح:FULL CUT - VS
 • پولیش و سایمتری:Excellent , Very Good
 • نوع کیفیت (ممتاز)، شناسنامه دار بهمراه کد رهگیری:Excellent , Very Good
 • نوع گارانتی:طلایی مادام العمر
 • کد استاندارد (تی)905
 • وزن سنگ رنگی:مابین 50 سوت تا 2.5 قیراط متغیر
 • هزینه بسته بندی و حمل: رایگان
 • هزینه بیمه طلا و جواهر: رایگان
 • مدت تحویل:2 الی 9 روز
 • وضعیت: موجود در انبار
 • قیمت محصول:75,440,000 تومان
 •  جهت مشاهده مشخصات کامل کلیک کنید...
 فوق العاده مهم : سفارش ساخت طلا تا 5% تخفیف به همراه جواهر تا 10% زیر قیمت بازار ایران ساخته خواهد شد (پس همین حالا جهت سفارش طلا و جواهر با ما تماس بگیرید: 1598419-0912 و 88641503-021 و 88641504-021)

گوشواره میخی طرح پاپیون تصویری رمانتیک و بسیار جوان از یک جواهر مروارید را به تصویر می‌کشد که در کنار دانه‌های گرد و سفید مروارید، فرمی ظریف و حرفه‌ای از طلا با تراش‌های الماس را به نمایش می‌گذارد. گوشواره‌ها برحسب تنوع و ایده‌های گسترده‌ای که به خودش اختصاص می‌دهند، بر اساس پارامترهای مختلفی نیز می‌توانند مورداستفاده قرار بگیرند. در ادامه به نقد و بررسی این گوشواره طلای زنانه 18 عیار و عناصر به‌کاررفته در طراحی آن خواهیم پرداخت.

 

درخشش تراش‌های ظریف الماس در کنار مروارید

گوشواره طلای سفید زنانه ساپورت کننده‌ی آناتومی گوش شماست و می‌تواند بر لبخند و چهره تاثیر قابل‌توجهی داشته باشد. بر این اساس، استفاده از حداکثر ظرافت در طراحی گوشواره‌ی زنانه، محدوده‌ی تعریف‌نشده‌ای دارد. تراش‌های بسیار ظریف الماس تنها در فرم‌های بصری ظریف و موجز قابلیت خودنمایی دارند.

شما می‌توانید مانور قوی و پرحرف الماس را در این گوشواره‌ی زنانه به‌وضوح مشاهده کنید. فراموش نکنید که شما تراش‌های واقعی الماس را در دست خواهید داشت و امکان تهیه‌ی شناسنامه بین‌المللی برای آن دسته از جواهراتی که وزن تمام‌شده‌ی الماس به‌کاررفته بیشتر از 15 سوت است نیز در فروشگاه طلا و جواهرات زر به‌سادگی فراهم خواهد بود.

 

ایده‌های به‌کاررفته در طراحی گوشواره میخی طرح پاپیون

دانه‌های مروارید فرمی بسیار رمانتیک را به نمایش می‌گذارند و در حالت عادی، سطح صاف و صیقلی و شیوه‌ی بازنمایی فرم‌های رنگی، آن‌ها را تبدیل به گوهرهایی خاص و متمایز کرده است. شما اغلب گوهرسنگ‌ها را با فرم‌های تراش‌خورده مشاهده می‌کنید و آن‌ها بیشتر با خاصیت ارتعاشی و طیف‌های رنگی به خودنمایی می‌پردازند بااین‌حال، دانه‌های مروارید، با آناتومی خاص خود می‌توانند نشان دهند که از کجا آمده‌اند و چه نام دارند.

دانه‌های مروارید همچنین طبعی نرم و لطیف و دخترانه را به نمایش می‌گذارند و این ویژگی را با حضور در هر جواهری به نمایش می‌گذارند بااین‌حال طراحی فرم طلا در این گوشواره، بر این ویژگی معصومانه و لطیف دامن زده است و شما می‌توانید در هنگام استفاده از این گوشواره انتظار داشته باشید که ظاهر شمارا بسیار جوان‌تر ازآنچه باید باشد نشان دهد.

 

گوشواره طلا با سنگ مروارید مناسب چه افرادی است؟

در این مورد از شما می‌خواهم تا علاوه بر فرم چهره‌ی خود، به مدل موی غالب و استایل شخصی خود توجه داشته باشید. این گوشواره مروارید طلا می‌تواند در کنار مدل موهای کوتاه، فرم‌های کشیده و بیضی و برای پرتر نشان دادن چهره‌های لاغر مورداستفاده قرار بگیرد.

همچنین استفاده از این فرم گوشواره می‌تواند نگاه‌ها را بیشتر متوجه خط وسط صورت و فرم چشم‌ها کند. اگر چشم‌ها نقطه عطف چهره‌ی شما محسوب می‌شوند پس کاندید بسیار مناسبی برای داشتن این گوشواره طلای زنانه 18 عیار هستید.

 

سفارشی‌سازی و خرید گوشواره طلا سفید زنانه

شما می‌توانید به‌تناسب سلیقه‌ی خود، گوهرسنگ‌های دیگری را به‌جای دانه‌ی مروارید جایگزین کرده یا دیگر طیف‌های رنگی مروارید را انتخاب کنید. همچنین امکان تغییر رنگ طلای پایه به طلای زرد و رزگلد نیز برای شما فراهم خواهد بود. برای دیدن نمونه‌های متنوع و بیشتر از جواهرات مروارید نیز کافی است تا به بخش فروشگاه مروارید و طلا مراجعه کنید.

ویژگی‌های بهینه‌سازی قیمت در فروشگاه طلا و جواهرات زرد را فراموش نکنید، این امکانات به شما اجازه می‌دهند تا حجم طلای به‌کاررفته در این گوشواره طلا با سنگ مروارید را کاهش داده و به‌این‌ترتیب، از قیمت تمام‌شده‌ی محصول به میزان چشم‌گیری بکاهید.