سایت زر

 قیمت طلا

 اخبار

 مقالات

 فروشگاه جواهر

 فروشگاه آقایان

 فروشگاه سنگ

 فروشگاه الماس

 فروشگاه مروارید

 جواهرات قلب

 پلاک اسم

 حراجی الماس

 ویدئوها

انگشتر طلا مردانه فیروزه اصل و جواهر الماس تراش برلیان مدل: rgm1696

مشخصات محصول:

 • نوع برلیان:برلیان سفید پاک
 • درجه رنگ:F.G
 • کلاریتی وضوح:FULL CUT - VS
 • پولیش و سایمتری:Excellent , Very Good
 • نوع کیفیت (ممتاز)، شناسنامه دار بهمراه کد رهگیری:Excellent , Very Good
 • نوع گارانتی:طلایی مادام العمر
 • کد استاندارد (تی)905
 • وزن سنگ رنگی:مابین 50 سوت تا 2.5 قیراط متغیر
 • هزینه بسته بندی و حمل: رایگان
 • هزینه بیمه طلا و جواهر: رایگان
 • مدت تحویل:2 الی 9 روز
 • وضعیت: موجود در انبار
 • قیمت محصول:83,930,000 تومان
 •  جهت مشاهده مشخصات کامل کلیک کنید...
 فوق العاده مهم : سفارش ساخت طلا تا 5% تخفیف به همراه جواهر تا 10% زیر قیمت بازار ایران ساخته خواهد شد (پس همین حالا جهت سفارش طلا و جواهر با ما تماس بگیرید: 1598419-0912 و 88641503-021 و 88641504-021)

با انگشتر فیروزه مردانه رزق و روزی خود را افزایش دهید

سنگ فیروزه گوهری ارزشمند و گران‌قیمت است که در روایات گوناگون به استفاده از آن اشاره شده و توصیه‌های زیادی در رابطه با آن وجود دارد. سنگ فیروزه با رنگ آبی منحصربه‌فرد خود یادآور آسمان است و ویژگی‌های خاص این جواهر نیز آن را به سنگی آسمانی تبدیل می‌کند. استفاده از انگشتر فیروزه مردانه ثروت را به‌سوی شما جذب می‌کند و مسیرهای موفقیت را برای شما روشن می‌کند.

یکی دیگر از خواص سنگ فیروزه که در روایات بسیاری به آن اشاره شده، جذب اقبال خوب و شانس است. با استفاده از انگشتر فیروزه مردانه اتفاقات ناخوشایند از شما دور می‌شوند و شادی به زندگی شما راه پیدا می‌کند. گوهر فیروزه ازنظر گوهر درمانی نیز مزیت‌هایی مانند بهبود گردش خون در بدن، تقویت سیستم تنفسی و قلبی یا بهبود وضعیت بینایی دارد.

تراش بیضی برای فیروزه بهترین انتخاب است؛ زیرا جلوه‌های سنگ قیمتی فیروزه را آشکار می‌کند. فیروزه بیضی شکل نگین اصلی انگشتر طلا مردانه است و درون قابی از طلای سفید قرار می‌گیرد. در دو طرف سنگ فیروزه می‌توانید نگین‌هایی از الماس تراش برلیان را ببینید. بدنه انگشتر از طلای سفید است و برای زیبایی بیشتر شیارهایی باریک روی آن ایجاد می‌شود.

 

سفارشی‌سازی انگشتر فیروزه مردانه در فروشگاه طلا و جواهر مردانه

در فروشگاه سنگ فیروزه و طلا زر شما می‌توانید رنگ طلا مورداستفاده برای ساخت انگشتر را انتخاب کنید. در سایت زر محصولات با طلای 18 عیار در رنگ‌های زرد، سفید یا رزگلد ساخته می‌شوند. برای اکسسوری‌های مردانه امکان تغییر جنس انگشتر از طلا به پلاتین وجود دارد. برای سفارش انگشتر پلاتین از طریق راه‌های تماس موجود روی سایت با کارشناسان زر تماس بگیرید.

یکی از کاربردی‌ترین خدماتی که در سفارشی‌سازی محصولات در نظر گرفته شده، کاهش وزن محصول است. لینک‌هایی برای کاهش وزن انگشتر فیروزه در صفحه محصول درج‌شده‌اند که وزن آن را از 15 تا 95 درصد کاهش می‌دهند. ما در فروشگاه طلا و جواهر مردانه زر ویژگی کاهش وزن محصول را با این هدف در نظر گرفته‌ایم که شما بتوانید انگشتر موردنظرتان را با وزنی سبک‌تر و قیمتی پایین‌تر خریداری کنید.

با کلیک روی هر لینک میتوانید توضیحاتی از تغییرات محصول را مشاهده کنید و عکسی از انگشتر طلا مردانه بعد از کاهش وزن را ببینید. اگر وزن انگشتر فیروزه را از 15 درصد تا 45 درصد کاهش دهید، ظاهر محصول نسبت به نمونه اولیه تغییری نمی‌کند و کاهش وزن محصول به‌دلیل کاهش وزن طلای استفاده‌شده برای ساخت انگشتر و وزن جواهراتی مانند الماس است.

با کاهش 60 درصدی وزن انگشتر فیروزه مردانه، جایگاه الماس‌ها کوچک‌تر می‌شود؛ ولی ویژگی‌های ظاهری محصول تغییر زیادی ندارد و همچنان شباهت زیادی به نمونه اولیه خواهد داشت. در کاهش وزن محصول به اندازه 75 یا 95 درصد، اندازه انگشتر کوچک‌تر می‌شود و ضخامت طلای استفاده‌شده برای ساخت آن کاهش پیدا می‌کند. در کاهش وزن محصول نسبت‌های مواد رعایت شده و تلاش می‌شود که انگشتر نهایی مشابه نمونه اولیه باقی بماند.