سایت زر

 قیمت طلا

 اخبار

 مقالات

 فروشگاه جواهر

 فروشگاه آقایان

 فروشگاه سنگ

 فروشگاه الماس

 فروشگاه مروارید

 جواهرات قلب

 پلاک اسم

 حراجی الماس

 ویدئوها

پلاک طلا جدید دخترانه گل شبدر جواهر یاقوت سرخ و برلیان مدل: npdf13359

مشخصات محصول:

 • نوع برلیان:برلیان سفید پاک
 • درجه رنگ:F.G
 • کلاریتی وضوح:FULL CUT - VS
 • پولیش و سایمتری:Excellent , Very Good
 • نوع کیفیت (ممتاز)، شناسنامه دار بهمراه کد رهگیری:Excellent , Very Good
 • نوع گارانتی:طلایی مادام العمر
 • کد استاندارد (تی)905
 • وزن سنگ رنگی:مابین 50 سوت تا 2.5 قیراط متغیر
 • هزینه بسته بندی و حمل: رایگان
 • هزینه بیمه طلا و جواهر: رایگان
 • مدت تحویل:2 الی 9 روز
 • وضعیت: موجود در انبار
 • قیمت محصول:رایگان
 •  جهت مشاهده مشخصات کامل کلیک کنید...
 فوق العاده مهم : سفارش ساخت طلا تا 5% تخفیف به همراه جواهر تا 10% زیر قیمت بازار ایران ساخته خواهد شد (پس همین حالا جهت سفارش طلا و جواهر با ما تماس بگیرید: 1598419-0912 و 88641503-021 و 88641504-021)

پلاک طلا جدید دخترانه و زنانه ازجمله ایده‌هایی است که می‌تواند به‌سرعت قلب و روح زنان جوان را تسخیر کند. آن‌ها با ظرافت بالایی طراحی می‌شوند و معمولاً می‌توانند به‌راحتی در هر موقعیتی و بدون دست و پاگیری مورداستفاده قرار بگیرند. در اینجا مجموعه‌ای از پلاک طلا جدید دخترانه با طرح‌های کلاسیک و مدرن را گردآورده‌ایم که می‌توانید با دقت در ظاهر و طراحی هر یک و همچنین با استفاده از ویژگی‌های سفارشی‌سازی، در مورد تهیه دوست‌داشتنی‌ترین قطعات کلکسیون جواهرات خود اقدام کنید.

 

نماد خوش شانسی را همیشه همراه خود داشته باشید!

نماد شبدر چهار برگ همیشه سمبلی از خوش شانسی، جاه طلبی و اشتیاق به زندگی بود است. اگر کمی با دقت به برگ‌های شبدر نگاه کنید متوجه خواهید شد که این برگ‌ها شباهت زیادی به قلب دارند. به عقیده گذشتگان هر برگ از نماد شبدر چهار برگ دارای معنا و مفهوم خاصی است و نمادی از امید، اعتماد یا وفاداری، عشق و شانس هستند.

این پلاک یاقوت سرخ طلا دارای طراحی مدرنی از شبدر چهاربرگ است. شبدری که هریک از برگ‌های آن به برگ‌های واقعی شباهت دارند. طرح شبدر چهار برگ به صورت سه بعدی و برجسته و به شکل جدا از حلقه رکاب، روی قسمت تاج نصب شده است. حاشیه این گل چهاربرگ ساخته شده از طلا را نوارهای باریکی از جنس طلا و طراحی طناب تشکیل می‌دهند که زیبایی خاص و تأثیرگذاری به این پلاک الماس زنانه بخشیده اند. در قسمت داخلی هر برگ نزدیک به مرکز الماس‌های تراش برلیان روی پایه‌ای با طرح مارکیز و ساخته شده از طلای زرد قرار گرفته اند. وجود الماس‌های تراش برلیان به این بخش از گل درخشندگی خاصی بخشیده است. طناب‌های ظریف ساخته شده از طلا در تمام حاشیه رکاب پلاک نیز استفاده شده است و رکاب پلاک به شکل جذابی به صورت دو لایه طراحی شده که همین مسئله خاص بودن طراحی این پلاک یاقوت سرخ زنانه گل شبدر چهاربرگ را سبب می‌شود.

 

سفارشی‌سازی و خرید پلاک طلا زرد زنانه طرح شبدر

درصورتی‌که همین امروز برای سفارش پلاک طلا زنانه یاقوت سرخ اقدام کنید، طی 2 تا 10 روز آینده این جواهر را در دست خواهید داشت. برای دیدن نمونه‌های بیشتری از جواهرات ساخته‌شده از تراش‌های یاقوت سرخ خیره‌کننده کافی است تا به بخش فروشگاه یاقوت سرخ طلا و جواهر مراجعه کنید. نمونه‌های متنوع و لوکس فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات زر به شما کمک خواهد کرد تا سرمایه‌گذاری‌ای طولانی‌مدت و باارزش در مورد نمونه‌های فاخر و ارزشمند از جواهرات با استانداردهای روز دنیا را داشته باشید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره‌ی رایگان در مورد خرید پلاک طلا زرد زنانه کافی است تا از طریق یکی از پل‌های ارتباطی درج‌شده در سایت با ما در تماس باشید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نمونه‌های متنوعی از سنگ‌های قیمتی را به‌جای یاقوت سرخ، در این پلاک یاقوت سرخ زنانه طلا جایگزین کنید.

گزینه‌های بهینه‌سازی قیمت را می‌توانید جهت کاهش حجم طلای به‌کاررفته یا تغییر نوع و ارزش تراش‌های الماس به‌کاررفته در این پلاک طلا زرد زنانه مورداستفاده قرار دهید. این موضوع بخصوص به شما کمک خواهد کرد تا بودجه‌ی خود را با قیمت تمام‌شده‌ی این پلاک یاقوت سرخ هماهنگ کنید.